روياي سپيد


+ کمی زندگی برتر جهت تنوع!

من اينجوريم

چندين بار به خود در گفتن اين عبارت که من اينجوريم ، توجه کرده ايم؟

از چه فرصت ها و تجربيات جالبی، با گفتن اين عبارت، صرف نظر و دوری می کنيم؟

شخصيت فعلی ما همانی است که انتخاب کرده ايم. هر چند آدمی مخصوص و يگانه هستيم ولی در مجموع چون سنگ، سخت نيستيم. ما بوجود آمده ايم تا فردی انعطاف پذير، کنجکاو، ماجراجو و کاردان باشيم.

نگاهی داشته باشيم به مواردی که انتخاب يا از آنها اجتناب می کنيم و محدوديت هايی که برای خودمان قائل می شويم. آيا مدت زيادی نيست که با تحمل، اين چنين زندگی کرده ايم؟ ... امروز وقت آن رسيده که معنی و مفهوم خود را گسترش دهيم.

وقتی که اقدامات حاصل مستقيم انتخاب ما باشند، آنگاه قادر به انجامشان خواهيم بود.

مراقب باشيم در سايه آرامش عذر و بهانه ناشی از گفتن عبارت من اينجوريم، غرق نشويم. از اين دام خارج شويم و رشد کنيم، بسازيم، عظمت بيافرينيم، و يک زندگی سحرآميز و تمام و کمال برای خود ايجاد کنيم.

هيچکس ديگری بهتر از خود ما برای اين کار بوجود نيامده ... پس در عوض اينکه تسليم و مطيع شخصيت محدود شده خود باشيم، مرزها را برداريم و زندگی را با تمام توان و امکانی که در اختيار داريم، لمس کنيم.

 

----------------------------------------------------------

با تشکر از همه دوستانی که با پيام های سبزشان انگيزه ادامه را در من ميرويانند.

تا هفته ديگر سعی می کنم کمی از اين حرفهای سبز اينجا بنويسم (‌باز هم تشکر مخصوص از جناب آقای دکتر ابراهيم ميثاق! ) و بعد در ادامه البته با راهنمايی های شما، بحث ديگری را آغاز می نمايم.

لينک اين هفته مربوط به يک بلاگ است... يک بلاگ که ادعا می کنه هر دقيقه ۶۰ بار آپديت می شه!!! ... من خوشم اومده از اين بلاگ ... هر چند که فارغ از اين ادعا فکر می کنم دست کم هفته ای ۶۰ بار آپديت می شه!

پس ببينيد و لذت ببريد... مطمئنم مشتری پرو پا قرص اين بلاگ ميشيد و بخاطر مطالب تازه، کوتاه و موجز اون کانکت خواهيد شد...

==> پاتوق مهسا خانوم ... اولين لحظه نامه اينترنتی فارسی زبان

باز هم ممنون و به اميد ديدار پيام های سبز و راهگشايتان

نویسنده : مهدی اسدی ; ساعت ۸:۳٥ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱٦ شهریور ۱۳۸٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک