روياي سپيد


+ مطب دکتر ابراهیم میثاق

سلام دوستان و همراهان گرامی

گویا مشغله ی کاری و ذهنی این بنده ی کوچک تمامی نداشته و مجال بروزرسانی اینجا را طبق وعده نمی دهد .. ضمن عذرخواهی از پیشگاه شما عزیزان به اطلاع میرسانم که در صدد جزم کردن عزمی راسخ برای توجه کردن بیش از پیش به این بلاگ هستم.

جناب آقای دکتر میثاق هر هفته روزهای پنجشنبه ساعت 11 صبح در برنامه اردی بهشت در شبکه ی چهار تلویزیون ایران حضور خواهند داشت و خیل مشتاقان را از صحبتهای گهربارشان مستفیذ ( و به قول عزیزی مست فیض!) می نمایند.

نسبت به پاسخگویی به تکت تک کامنت ها و ایمیل ها چنان که در توانم بود انجام دادم و می دهم ولی بابت اینکه مبادا در ارائه ی پاسخ مشمول مرور زمان و تاخیر نشود ( من باب همان که در بند اول در بروزرسانی طبق وعده اشاره کردم ) ضمن کسب تکلیف و اخذ اجازه از محضر استاد دکتر میثاق جهت ثبت شماره تماس ایشان در پیشانی بلاگ و پست عمومی و استفاده همه ی عزیزان که به اینجا مراجعه می کنند و اینکه دیگر نیازی هم به ارسال کامنت و ایمیل در خصوص راه های ارتباطی با ایشان نباشد بنده ی کوچکترین در ذیل شماره تلفن مطب دکتر میثاق را می گذارم:

مطب ایشان در تهران - بالاتر از فلکه دوم صادقیه - سومین پل عابر پیاده - سمت چپ بزرگراه اشرفی اصفهانی - نبش کوچه اسکندرزاده - بالاتر از بانک پاسارگاد قرار گرفته است. نشانی دقیق و پلاک و طبقه و واحد در تماس برای رزرو وقت به اطلاع تان خواهد رسید.

شماره تلفن : 04 62 07 44 - 021

همچنان برای پاسخگویی به مشکلات احتمالی آمادگی خودم را اعلام می کنم.

با آرزوی خوشبختی و بهروزی برای شما عزیزان و اینکه هیچ مشکلی برای تان اتفاق نیفتد شما را به فرازی از صحبتهای دکتر دعوت می کنم. در نوبه های بعد مطالب کاربردی بیشتری را ارائه خواهم داد.

"عاشق را فراق بهتر تا که وصال ، که در وصال بیم فراق است و در فراق امید وصال"

"جز راست نباید گفت ؛ هر راست نشاید گفت!"

"در اجرای عدالت بینهایت بیرحم باشید!"

در محضر ایشان در اتاق شخصی شان

تا روزی دیگر بهروز باشید.

پی نوشت: جهت تهیه آثار فرهنگی دکتر ابراهیم میثاق اعم از دی وی دی های برنامه ی اردی بهشت و کتاب ایشان می توانید کامنت بگذارید و یا به ایمیل همین وبلاگ مکاتبه نمایید.

همچنین برای اطلاع از آخرین اطلاعات در خصوص برنامه ها ، آثار ، کتاب ، دی وی دی ها و مطالب تازه از دکتر ابراهیم میثاق به وبلاگ رویای سپید سر بزنید.

موفق و سرفراز!

نویسنده : مهدی اسدی ; ساعت ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱٥ امرداد ۱۳۸۸
comment نظرات () لینک