مسيح ... مقدمه

با عرض پوزش به خاطر تاخير در به روز کردن اين وبلاگ03.gif

عرضم به حضور محترمتان که من از مرداد ماه ۱۳۸۰ تا ارديبهشت ۱۳۸۱ يک تحقيق مفصل درباره مسيح انجام دادم. يعنی می خواستم يک فيلم مستند درباره اديان الهی (اسلام و مسيحيت و يهوديت و زرتشت و ..) بسازم که در مرحله تحقيقات روی دین مسيح متوقف شد.

بهرحال ... اين تحقيقات مفصل باعث شد که من حدود دوهفته فقط صبحها در کليسا ( کريمخان زند ـ ويلا يا همون استاد نجات اللهی ) و بعدازظهرها مسجد ( يک مسجد در ستارخان - تهران ويلا) بسر برم!!!

غرض از اين مقدمه سرايی اين بود که من ميخواهم نتايج حاصله از تحقيقم را اينجا بگذارم تا اونايی که احساس ميکنند از مسيحيت و عيسی و انجيل چيز زيادی نمی دونند ديگه از اين احساسها نکنند!

از دوست خوبم ميثم هم يکبار ديگه تشکر ميکنم که من را وادار کرد اين وب را راه بياندازم.

از دکتر ميثاق هم چندباره تشکر ميکنم که کلآ راه زندگی کردن را به من آموخت.

و همچنين از خانم فيونا بخاطر محبتش... و ابراز خوشحالی و خرسندی مفرط از اين که ايشون هم به سينما علاقمند هستند و حتی دارند درسش را هم می خونند... همين جا به ايشون اين نويد را ميدهم که خيلی باهاشون کار دارم و اميدوارم هم ايشون از اطلاعات من استفاده کنند و هم من!!!

خب...

اصل مطلب... از فردا ...

لطفآ سر بزنيد و از عيسی و کتابش بخونيد و نظر هم بدهيد...

فعلآ...

/ 2 نظر / 30 بازدید
واثق

سلام از اظهار لطفهايی که به من می کنی ممنون منتظر مطالبت در موردی که گفتی هستيم

سادات دلشکسته

سلام چند صباخی پيش که سنکهايی از جنس درد ودل را روی هم ميگزاشتم اين بلاگ را روبرويم ديدم...خوشحال ميشم ميزبانتان باشم التماس دعا، خواهر کوچکتان سادات دلشکسته