کمی زندگی برتر جهت تنوع!

من اينجوريم

چندين بار به خود در گفتن اين عبارت که من اينجوريم ، توجه کرده ايم؟

از چه فرصت ها و تجربيات جالبی، با گفتن اين عبارت، صرف نظر و دوری می کنيم؟

شخصيت فعلی ما همانی است که انتخاب کرده ايم. هر چند آدمی مخصوص و يگانه هستيم ولی در مجموع چون سنگ، سخت نيستيم. ما بوجود آمده ايم تا فردی انعطاف پذير، کنجکاو، ماجراجو و کاردان باشيم.

نگاهی داشته باشيم به مواردی که انتخاب يا از آنها اجتناب می کنيم و محدوديت هايی که برای خودمان قائل می شويم. آيا مدت زيادی نيست که با تحمل، اين چنين زندگی کرده ايم؟ ... امروز وقت آن رسيده که معنی و مفهوم خود را گسترش دهيم.

وقتی که اقدامات حاصل مستقيم انتخاب ما باشند، آنگاه قادر به انجامشان خواهيم بود.

مراقب باشيم در سايه آرامش عذر و بهانه ناشی از گفتن عبارت من اينجوريم، غرق نشويم. از اين دام خارج شويم و رشد کنيم، بسازيم، عظمت بيافرينيم، و يک زندگی سحرآميز و تمام و کمال برای خود ايجاد کنيم.

هيچکس ديگری بهتر از خود ما برای اين کار بوجود نيامده ... پس در عوض اينکه تسليم و مطيع شخصيت محدود شده خود باشيم، مرزها را برداريم و زندگی را با تمام توان و امکانی که در اختيار داريم، لمس کنيم.

 

----------------------------------------------------------

با تشکر از همه دوستانی که با پيام های سبزشان انگيزه ادامه را در من ميرويانند.01.gif

تا هفته ديگر سعی می کنم کمی از اين حرفهای سبز اينجا بنويسم (‌باز هم تشکر مخصوص از جناب آقای دکتر ابراهيم ميثاق! ) و بعد در ادامه البته با راهنمايی های شما، بحث ديگری را آغاز می نمايم.

لينک اين هفته مربوط به يک بلاگ است... يک بلاگ که ادعا می کنه هر دقيقه ۶۰ بار آپديت می شه!!!26.gif ... من خوشم اومده از اين بلاگ ... هر چند که فارغ از اين ادعا فکر می کنم دست کم هفته ای ۶۰ بار آپديت می شه!35.gif

پس ببينيد و لذت ببريد... مطمئنم مشتری پرو پا قرص اين بلاگ ميشيد و بخاطر مطالب تازه، کوتاه و موجز اون کانکت خواهيد شد...03.gif

==> پاتوق مهسا خانوم ... اولين لحظه نامه اينترنتی فارسی زبان07.gif

باز هم ممنون و به اميد ديدار پيام های سبز و راهگشايتان08.gif

/ 12 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
diba

از اينکه بهم سر زدی خوشحال شدم . من برای دکتر ميثاق خيلی احترام قائلم (البته اگر دکتر ميثاق من با مال تو يکی باشه)از متنهای ابيت کلی خوشم امد.

laris

سلام راستش اين دوريه زمونه اگه مرزهارو برداريم بعضی ها هستن که با نقاب های خود بازم اين مرزهارو بوجود ميارن .راستی يه سوال دارم تو چرا تو کامنتايی که برا من ميزاری ميگی مهربان مگه اسمه من مهربانه؟؟؟به هر حال موفق باشی

مانته انا

درودددددد مرسی بهم سر زدی .... جالب بود بازم ميام بازم بيا...

Shahab

سلام وبلاگ خوبی داری . اميدوارم هميشه موفق باشی. به من سر بزن خوشخال ميشم

sorena

سلام/متاسفانه من اينجوريم در برخی موارد وسيله گريزی می شود برای تامين خودخواهی انسانها...بايد بدانيم که ليس للانسان الا ما سعی....خودمان را محدود نکنيم.سپاس از راهنماييتان.

رهام ام اس

خيلی کچلی من بعد غهدوبوقی اومدم وبلاگ تو کچل نظر دادم فغلا استندبای ميشم تا بعد

khatoongajar

از اينکه پيام شما رو در کامنت هام ديدم ممنون .خوشحال ميشم باز هم نظرات شما رو ببينم موفق باشيد

واثق

سلام. يه مطلب تو وبلاگم نوشتم كه بي ارتباط با موضوع شما نيست. اين جمله كه من اينجوريم دو علت ميتونه داشته باشه. يكي اينكه از رو تعصب باشه و يكي ديگه اينكه از روي ضعف. كه هر دو مانع پيشرفت آدم ميشن. با تشكر. واثق