دنيای پيرامون ما - عيسی هنوز در تعليق!

دنيای پيرامون ما

نحوه ای که خود را می بينيم، همان نحوه ای است که دنيا را می نگريم. برای زندگی در دنيايی که از مهربانی مملو می باشد، مهربان باشيم. برای لذت از دنيايی که محترم است، احترام به ديگران را تمرين کنيم. اگر می خواهيم در دنيايی زندگی کنيم که از فراوانی ها پر باشد، خلاق باشيم.

اگر آرزو داريم در مورد خود احساس بهتری داشته باشيم، به ديگران کمک کنيم. زيبايی دنيای اطراف را ستايش کنيم تا اين زيبايی بخشی از وجود ما شود. پيروزی های ديگران را ارزش داده و ستايش کنيم تا ظرفيت موفقيت خود را تقويت کنيم.

يک عالم کامل در اطراف ما وجود دارد که از آن ما است تا آن را تجربه کنيم. کيفيت اين تجربه تا حد زيادی به ما بستگی دارد. اگر مشکلی بوجود بيايد، نبايد توقع داشته باشيم که فقط مثبت فکر کردن در مورد آنها ، بطور ناگهانی و جادويی آنها را تغيير دهد.

برای تفکر مثبت جايگزينهای ديگری هم وجود دارد. می توانيم عصبانی، دلخور و يا افسرده باشيم. ممکن است انرژی زيادی را صرف اظهار تاسف برای خودمان بکنيم. اما همه اينها چه سودی برای ما دارند؟

ما بايد با فکری باز با احتمالات برخورد کنيم.

اگر در چاله ای افتاده باشيم گام اول اينست که کندن را متوقف کنيم. هنگاميکه کارها بد پيش می روند با اتخاذ افکار منفی آنها را بدتر نکنيم و در عوض بدنبال افکار و اعمال مثبت باشيم.

آرزو بدون عمل و تعهد، خواب شيرینی بيش نيست.

عمل و تعهد بدون آرزو، کابوسی بيش نيست.

-----------------------------------------------------------

ممنون از محبت همه شما عزیزان که به من لطف داريد و به اينجا ير مينزنيد...35.gif

از پيگيريهای خوب ميثم هم ممنونم... در پاسخ بايد بگم که اين  حرف ها مال کسی نيست!... بلکه گلچينی است از همه آن چيزهايی که من ميدونم و شنيدم...

اما بهر حال بايد از محبتها و مهربونی های بيدريغ دوست و استاد گرانقدرم، دکتر ابراهيم ميثاق تشکر و سپاسگزاری بنمايم.

ترانه زيبايی هم از يغما گلرويی خوانده ام که بزودی اينجا خواهم گذاشت...27.gif

عيسی را هم چشم، حتمآ ادامه خواهم داد...03.gif

با تشکر07.gif

/ 6 نظر / 37 بازدید
مصطفي

فوق العاده زيبا بود...موفق باشی

Faranak

زندگی رسم خوشايندی است زندگی بال وپری دارد با وسعت مرگ زندگی پرشی دارد اندازه ی عشق زندگی چيزی نيست که لب طاقچه ی عادت از ياد من و تو برود زندگی حس غريبی است که يک مرغ مهاجر دارد زندگی سوت قطاری است که در خواب پلی می پيچد زندگی گل به توان ابديت زندگی ضرب زمين در ضربان دلهاست زندگی هندسه ساده ی تکرار نفسهاست هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر هوا عشق زمين مال من است آری آری زندگی زيباست زندگی آتشگهی ويران به پا بر جاست گر بيفروزيش رقص شعله اش در هر کران پيداست ورنه خاموش است خاموشی گناه اوست. مهدی جان اميدوارم در تمام مراحل زندگيت موفق باشی.

مریم

سلام آقای اسدی من از طريق آقای رزاقی در وصف شما بسيار شنيده بودم که آلان با خوندن اين مطالب بيشتر به اين قضيه پی بردم از آشنايی با شما خوشحالم ........ آرزو میکنم که هميشه در تمام مراحل زندگیتان موفق باشيد و پيروز بايد ببخشيد من هنوز کامل متن وبلاگتون رو نخوندم ولی دو مطلب روانشناختی آخررو خوندم بسيار مطالب بسيار خوب و آموزنده ای هستند ..... من فقط يک جمله میتوان گفت به چقدر خوبه همانند اروپاييها هر چند وقت يکبار انسانها يک وقت ملاقات هم با خودشون بزارن.

رامبد _ آگرانديسمان

متن قشنگی بود ادمو به ياد اثار کوئيليو می ندازه --- بازم بنويس يه گوشه چشمی به سينما هم داشته باشيد بد نيست مخصوصا سينمای مذهبی چون پتانسيل اون در شما هست --- راستی من اثار کازانتزاکيس رو زياد دوست دارم کتاب سرگشته راه حق که داستان فرانچسکو اسيزيه رو خونديد ؟ --- به ما هم افتخار بديد !

sorena

عالی بود.....زندگی زيباست.بايد زيبا ديد.

DAVOOD

برادر عزيز سايت جالبی داريد....نظرتان را در سايت کليسا نت ديدم خواستم يک سايتی به شما معرفی کنم .............اين سايت را در قسمت يو آر ال نوشتم خدا برکتت بدهد www.christforiran.com