سریال سفری دیگر ( سالوادور فارسی وان )

سریال سفری دیگر

سریال های شبکه فارسی وان بسیار طرفدار پیدا کردند. از جمله ی این سریال ها سفری دیگر یا ( Second Chance ) که البته نام اصلی اون El Cuerpo del Deseo به معنی بدنی از هوی و هوس هست.

به نظر این سریال تماشاگر زیادی رو جلب کرده و داستان اون جذابترین سریال این شبکه شده است. اطلاع زیادی از این سریال در دست ندارم و گویا جدیدا روی دی وی دی با زیرنویس فارسی هم عرضه میشه. در IMDB هم اطلاعات زیادی از اون در دست نیست و حتی مشخص نیست که کلا چند اپیزود و چند سیزن است هر چند فروشگاه های مجازی فروش فیلم و دی وی دی در اینترنت خبر از بیش از 150 اپیزود می دهند. خب به خاطر کشور سازنده اش و ناآشنابودن بازیگران و کارگردان و عوامل سازنده در ایران و همچنین جهان باز هم امکان پیگیری بیشتر وجود ندارد.

 

خلاصه داستان : داستان مربوط می شود به زمانی که مردی 70 ساله عاشق دختری جاه طلب و حسابگر می شود که هم سن دخترش است. خب این پیشامد به قدری برای مرد خوش یمن است که سبب سکته ناگهانی او می شود.

این سریال با لوگوی سریال های تلویزیونی مکزیکی تحت نام آندرس گارسیا و به بازیگری بازیگر محبوب نقش مرد، ماریو سیمارو و بازیگر نقش زن، لورنا رویاس و مارتن کارپان، پخش می شود.

 

قسمت اول سریال با صحنه بیدار شدن “دون پدرو جوز دوناسو” از کابوس تکراری شبانه اش، آغاز می شود. کابوسی که همیشه در آن یک رعیت (کارگر روستایی) جوان (به نام سالوادور) که در مزرعه اش سخت کار می کند، حضور دارد.

سرپیشخدمت او (والتر)، از خواب بیدارش می کند تا به او یادآوری کند امروز روز عروسی او با منشی سابقش (ایزابل آریو) است. مشاور معنوی او (جایتانا)، سراسیمه وارد اتاق رختکن او می شود تا به او هشدار دهد مراسم عروسی را کنسل کند زیرا از نظر گایتانا، او در حال عروسی و پیوند با یک ابلیس کینه توز (مار سمی) است. پدرو نظر جایتانا را رد می کند، با او تسویه حساب می کند و رابطه اش را با این فرد روحانی قطع می کند.

آنجلا، تنها دختر او که از نظر بقیه دختری ناآرام، تندخو، نافرمان و واقعا زیبا بود (درست مانند مادرش- کاتالینا)، سعی می کرد از اروپا به سرعت خود را به خانه برساند و پدرش، دون پدرو، را متقاعد کند که با این سوء استفاده گر، ازدواج نکند. پدرو طی نامه ای به آنجلا، به او اطلاع داد که قصد دارد تنهاییِ سال های پیریش را با این ازدواج پر کند. به نظر او ایزابل سر دفتری بااستعداد و جوان، بسیار صمیمی، صادق و از خود گذشته بود که چیزی جز حمایت معنوی دون پدرو را نمی خواست.

زمانی که آنجلا رسید، عروسی سر گرفته بود، آنها را در ضیافت عروسی دید. هنگامی که پدرش آنجلا را به ایزابل معرفی می کرد، در واقع اعلام یک جنگ سرسختانه بین آنها بود. آنجلا معتقد بود ایزابل هیچوقت نمی تواند جای مادر او را بگیرد. فکر می کرد بخاطر اینکه دختر ریاکار و چاپلوسی است، هرگز نمی تواند  مادر خوانده او باشد.

در ضیافت و میهمانی، بعضی از همکاران ایرابل، به سرپرستی لیبوریو در مورد زیبابی بیش از حد او و دغلکاری بیش از حد او صحبت می کردند. راجع به اینکه ازدواجش با یک مرد پیر فقط به خاطر پول بوده است. آندریاس همدست مرموز ایزابل، خشمگین می شود و آنها را به خاطر بدگویی هایی که می کنند، حسابی سرزنش می کند. آندریاس مدیر کل گروه تولیدی و دستیار شخصی (دست راست) دون پدرو است.

سفری دیگر

باشدت گرفتن مشاجره بین آنجلا و پدرو، او تمام رابطه هایش را با پدرش قطع کرد و به او می گوید که “فراموش کند که دختری داشته است” و از پله ها پایین آمد. پدرو که نمی توانست تحمل کند دخترش او را ترک می کند، دنبالش می دود، صدایش می کند و در این حین، دچار حمله قلبی شده و حالش بد می شود….می گوید متاسفم…و به زمین می افتد. به سرعت با یک آمبولانس به بیمارستان منتقل می شود، جایی که دو روز بعد بهبود می یابد…

در مدتی که در بیمارستان بود، همسر جدیدش با عشقش که درست مانند خود او  گستاخ بود، در کارخانه، بی پروا و لجام گسیخته مشغول رابطه می شود. روی میزی که در اتاق مدیرکل به عنوان تختخواب از آن استفاده می شد. باقی سریال رو هم که دارید تماشا می کنید!

 

 

این چند روز هم جمع کثیری از مردم ما آواره ی کوچه و همسایه و دوست و آشنا شدن تا از فرکانس و ماهواره ی جدید فرستنده ی این شبکه ی پرطرفدار مطلع بشن و گویا هنوز موفقیت چشمگیری عاید نشده چون بعد از عرب ست و نایل ست و .. روی یوتل ست هم آمد و دوباره و چندباره رفت.

به هر حال اگر دوستانی از وضعیت نهایی این شبکه اطلاعی در دست دارند در قسمت نظرها اعلام کنند تا خانواده هایی رو که تعدادشون کم هم نیست از نگرانی برهانند!

در پایان قسمتی از این سریال رو که در شبکه ی فارسی وان هم سانسور شده بود براتون میذارم باشد که از دلتنگیتون کمی بکاهد!

دانلود قسمت سانسور شده ی سریال سفری دیگر

 

فارسی وان شبکه ی محبوب فارسی زبانان

همچنین موسیقی پایانی این سریال رو هم با صدای لورینا رویاس بازیگر نقش ایزابل براتون میذارم.

دانلود موسیقی پایانی سریال سفری دیگر

موفق باشید و لذت ببرید!

/ 15 نظر / 2060 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی اسدی

چشم از دکتر هم خواهم نوشت و مژده و بشارت که بزودی از دکتر برنامه هایی را اینجا خواهم گذاشت و فیلم هایی را آپلور خواهم کرد. به امید حق

ثبص

چقدر از شبکه مرداک صهیونیست تعریف میکنی متاسفم واست

ثبص

منظورت از جمع کثیری از مردم خواهرو مادر حودتن دیگه حتما

داش رضا

خیلی عوضی هستی که شبکه و برنامه های ضد اسلام و قران رو تبلیغ میکنی.روز قیامت میبینمت.

داش رضا

اگه وجودشو داری ادرس بده بیام ترس رو حالیت کنم بی وجود

مرد با دهنش حرف میزنه بی وجود.بازم میگم اگه وجود داری ادرس بده.

چرا ترسیدی؟ من بچه شهرستانم-فکر کردی از طرف دکتر میثاق حرف میزنم که جفت کردی؟از امروز مراقب خودت توی کوچه و خیابون باش چون بالاخره پیدات میکنم بی وجود و جواب فحشی که دادی رو بهت میدم.راستی من بچه مازندران و شهرستان بهشهر هستم بی وجود.من با پدر و مادرت کاری ندارم من با خودت کار دارم بی وجود.

غزاله

سلام اقای اسدی ممننون که عکس ها و فیلم سریال سفری دی گر را گزاشتید

غزاله

سلام اقای اسدی ممننون که عکس ها و فیلم سریال سفری دی گر را گزاشتید