مشاوری دیگر و 28 نکته مهم در برخورد با آقایان!

سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی رویای سپید

همانطور که مستحضرید در این ایامی که گذشت با اینکه مطلب جدیدی کار نشد ولی وبلاگ با همت دوستان و مراجعان زنده بود و پرسش و پاسخ و خدمات تعطیل نشده بود.

در سری جدید مطالب ضمن گشایش مبحث جدید و مفید البته از مشاورانی دیگر هم در این وبلاگ یاد خواهیم کرد .. پیرو درخواست خیل نزدیک به عظیمی از دوستان مراجعه کننده در ایمیل ها و کامنت ها درخواست معرفی چند مشاور بنام و معتبر را داشتند تا مشکل و مورد خود را با پزشک حاذقی در این امر در میان بگذارند .. در اولین قدم دکتر جعفر دارابی - روان شناس و استاد دانشگاه خدمت شما عزیزان معرفی می گردد و در ادامه مطلبی از ایشان نیز جهت آشنایی ابتدایی که در وبلاگ خودشان هم درج نموده اند ارائه می گردد. در نوبه های بعد از مشاورین حاذق دیگری نیز نام و مطلب خواهیم داشت.

دکتر جعفر دارابی (دکترای تخصصی در روانشناسی و استاد دانشگاه به شماره نظام روانشناسی 482)
نویسنده ی کتابهای هیپنوتیزم در روان درمانی، نشر پیدایش (چاپ سوم) روانشناسی شخصیت، نشر آییژ (ویراست دوم)، روانشناسی ارتباط در روابط زناشویی (زیرچاپ، نشر آییز) و ویراستار فنی کتابهای افسردگی و استرس از انتشارات پیدایش
استاد راهنمای بیش از 30 پایان نامه فوق لیسانس روانشناسی در دانشگاههای آزاد واحدهای تهران مرکزی، علوم و تحقیقات تهران، رودهن، ساوه و تنکابن و دانشگاه خاتم تهران
اجرای بیش از 10 پروژه ی تحقیقاتی در موضوعات مختلف روانشناسی از جمله اجرای یک طرح ملی با موضوع "بررسی هویت یابی نوجوانان ایرانی" با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی تهران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در سال 83
پژوهشگر برتر با رتبه اول در سال 79

نشانی مطب و  کلینیک مشاوره و روان درمانی(روانشناسی بالینی):
تهران - فلکه ی دوم صادقیه(آریاشهر) - بلوار آیت ا...کاشانی - روبروی شهرداری منطقه 5 - مجتمع پزشکی افرا - پلاک 432 - طبقه 2 - واحد 212

تلفن: 44030719

تلفن همراه منشی: 09127161353

ایمیل:doctordarabi@yahoo.com

28 نکته مهم که خانمها در برخورد با آقایان باید از آن آگاه باشند
1. وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد.
2. اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد.
3. دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید.
4. هیچوقت خودتان را برای رابطه ای که ارزشش را ندارد تغییر ندهید.
5. رفتار آرامتر همیشه بهتر است.
6. قبل از اینکه بفهمید واقعاً چه چیز خوشحالتان می کند، با کسی ارتباط برقرار نکنید.
7. اگر رابطه تان به این خاطر که مردتان آنطور که لیاقتش را دارید با شما رفتار نمی کند، به اتمام رسید هیچوقت سعی نکنید که با هم دو دوست معمولی باشید.
8. یک دوست با دوست خود بدرفتاری نمی کند.
9. پاگیر نشوید. اگر فکر می کنید که شما را در حالت تعلیق نگه داشته است، مطمئن باشید که حتماً اینکار را کرده است.
10. هیچوقت به خاطر اینکه فکر می کنید گذر زمان ممکن است اوضاع را بهتر کند، در یک رابطه نمانید. ممکن است یکسال بعد به خاطر اینکار از خودتان عصبانی شوید، چون اوضاع هیچ تغییری نکرده است.
11. تنها کسی که در رابطه می توانید کنترلش کنید، خودتان هستید.
12. از مردانی که پیش از ازدواج تقاضای رابطه جنسی میکنند دوری گزینید.
13. برای رفتاری که با شما دارد، حد و مرز بگذارید.
14. اگر چیزی ناراحتتان می کند، حتماً با او درمیان بگذارید.
15. هیچوقت اجازه ندهید، طرفتان همه چیزتان را بداند. ممکن است بعدها بر ضد شما از آن استفاده کند.
16. شما نمی توانید رفتار هیچ مردی را تغییر دهید. تغییر از درون ناشی می شود.
17. هیچوقت نگذارید احساس کند او از شما مهمتر است. حتی اگر تحصیلات یا شغل بهتری نسبت به شما داشته باشد. او را به یک بت تبدیل نکنید.
18. او یک مرد است، نه چیزی بیشتر، و نه کمتر.
19. اجازه ندهید مردی هویت و وجود شما را توصیف کند.
20. هیچوقت مرد کس دیگری را هم قرض نگیرید.
21. اگر به کس دیگری خیانت کرد، مطمئن باشید که به شما هم خیانت خواهد کرد.
22. مردها طوری با شما رفتار می کنند که خودتان اجازه می دهید رفتار کنند.
23. نباید فقط شما همیشه انعطاف از خودتان نشان دهید. هر مصالحه ای دو جانبه است.
24. بین از دست رفتن یک رابطه و شروع یک رابطه جدید، به زمانی برای ترمیم و التیام نیاز دارید. قبل از شروع کردن یک رابطه تازه، مسائل قبلیتان را باید به کل فراموش کنید.
25. هیچوقت نباید دنبال کسی باشید که مکمل شما باشد. یک رابطه از دو فرد کامل تشکیل می شود. دنبال کسی باشید که مشابهتان باشد نه مکملتان.
26. شروع رابطه و قرار ملاقات با اشخاص مختلف جهت یافتن بهترین فرد خوب است. نیازی نیست که با هر کس که دوست می شوید همان فرد موردنظر شما برای ازدواج باشد.
27. کاری کنید که بعضی وقت ها دلش برایتان تنگ شود. وقتی مردی همیشه بداند که کجا هستید و همیشه در دسترسش باشید، کم کم نادیده تان می گیرد.
28. هیچوقت به مردی که همه آن چیزهایی که از رابطه می خواهید را به شما نمی دهد، به طور کامل متعهد نشوید.
پوستر فیلم میلیونر زاغه نشین
با پوزش از تاخیر چند ماهه موسیقی این پست را اختصاص میدهم به موسیقی نرم و عاشقانه ی فیلم میلیونر زاغه نشین محصول کشور هند و ساخته الله راخا رحمان که جوایز زیادی از جمله اسکار بهترین موسیقی 2008 را برنده شده است.
امیدوارم از این موسیقی آرام با تم  عاشقانه فوق العاده بکر و زیبا و صدای کرال روح نواز آلتوی زنانه ی آن لذت ببرید.
الله راخا رحمان
و فراز این هفته (یا فصل!):
"یک دقیقه طول می کشد که یک فرد خاص را پیدا کنید، یک ساعت طول می کشد که او را تحسین کنید، یک روز تا دوستش بدارید و یک عمر تا فراموشش کنید"
موفق باشید و پیروز ...
همچنین پیشنهاد می کنم از پست جدید فتوبلاگ رویای سپید هم که نمای تازه ای از مطب و کلاس های دکتر میثاق را نشان می دهد دیدن فرمایید.

 

/ 17 نظر / 1136 بازدید
نمایش نظرات قبلی
س الف

لطفا اقای میثاق خودشان را بیشتر معرفی بکنند

محمد

سلام اقای دکتر تجربه را تجربه کردن خطاس و اینکه گفتم خیلیا ادعا میکننو راست گفتم که حقیقت محضه نه (تخیل[فرشته]) ضمنا من واسه دعوا نیومدم فقط اومدم بگم مشکل منو حل کنین نه اینکه من توی شهرستانم حضورا نمیتونم تشریف بیارم ( اینکه با نوشتن میبینید همه چیو میگم و ظاهرا قدرت بیان خوب دارم ولی اگه رودررو بخوام حرف بزنم شاید شما هم گیج کنم وسر اخر نتونم چیزی رو که میخوام براتون بگم ضمنا از کودکی با یادگرفتن مشکل داشتم هنوز هم دارم خیلی خیلی سخت و گاهی اوقات اشلا چیزی یاد نمی گیرم دارویی هست که بتونه مغز منو فعال کنه؟؟؟؟؟منظورم اینه که فعالیت مغزمو زیاد کنه تا بتونم چیز یاد بگیرم یا بفهمم؟؟؟هرچی زور میزنم تا به فعالیت بکشم مخمو کار نمیفته حداقل ایم مشکلمو حل کنید مرسی)[گل]

reyhane

سلام.صحبت دارم با شما.اگه ممکنه! ایمیل من marabekhaterbesepar@yahoo.com

reyhane

سلام.صحبت دارم با شما.اگه ممکنه! ایمیل من marabekhaterbesepar@yahoo.com

سلام من اولین باره که مطالب شمارو میخونم مرسی از اون 28 نکته واقعا جالب بود [دست].اما از کجا میشه خواستن واقعی رو فهمید

نسیب

سلام خووووووووووووووااااااااااااااهششششششششششااااااا به من بگید چطور سی دی های دکتر میثاق رو تهیه کنم؟ ؟؟؟؟؟ ممنوووننننن

emad

سلام من میخواستم ببینم چطور میتونم دی وی دی های دکتر میثاق رو پیدا کنم؟ چطور به برنامه های ایشون دسترسی پیدا کنم؟

مرضیه حسینی

این مطالبی که در مورد مردها نوشته شده کاملا مطابق با واقعیت و ممنون از این که ما رو روشن کردن. مجناب میثاق با نکاتی که به ما یاد میدهند ما رو بنده ی خودشون میکنند[[راک]

این مطالبی که در مورد مردها نوشته شده کاملا مطابق با واقعیت و ممنون از این که ما رو روشن کردن. مجناب میثاق با نکاتی که به ما یاد میدهند ما رو بنده ی خودشون میکنند[[راک]

سوگند

سلام. رابطه ی شما بادکترمیثاق چیه. من چطور میتونم مستقیما از خودشون مشاوره بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنید.